עיצוב פנים לבית עם מרפסת ובחירת ריהוט גן מתאים

עיצוב פנים לבית עם מרפסת ובחירת ריהוט גן מתאים

עיצוב בית, בפרט אם מדובר בבית פרטי עם מרפסת או גינה, זה עניין מורכב לא פעם, אך אם עושים את זה עם תוכנית ברורה ועל פי כללים ברורים שאנחנו קובעים לעצמנו מראש, הרי שהתהליך הוא הרבה יותר פשוט ונכון.
עיצוב פנים לבית עם מרפסת למשל, צריך להתייחס לשאלות שונות, תחילה זה צריך להתייחס לשאלה, כיצד אנחנו מעצבים את הבית עצמו, מבחינה פנימית, כלומר כיצד אנחנו מעצבים את החדרים השונים, כיצד אנחנו יוצרים זרימה בין כל החדרים, כך שהעיצוב יותאם בצורה נכונה ואידיאלית.
לאחר מכן עלינו להתייחס לשאלה, כיצד העיצוב של החדרים ישתלב עם עיצוב המרפסת או הגינה, באופן כזה, שיהיה ניתן לשלב בין כל החדרים בצורה נוחה וטובה. אנחנו לא יכולים להתייחס למרפסת בנפרד, ומצד שני , אנחנו גם לא יכולים להתייחס אליה באותה צורה שאנחנו מתייחסים כמו לכל חדר, הרי מדובר בחלל שונה לגמרי. בין אם בגלל שמדובר בחלל פתוח ובין אם מדובר בכך שזה חלל עם ריהוט אחר.

כיצד מעצבים בית עם מרפסת

אנחנו יכולים לנצל את העובדה שיש לנו מרפסת פתוחה על מנת להשתמש בעציצים וצמחים מסוגים שונים, אלה ללא ספק ישנו את כל המבנה של המקום, אלה ישנו את העיצוב הכללי ויהפכו אותו להרבה יותר יפה ומיוחד.
כמו כן, אנחנו נרצה להשתמש, סביר להניח, בריהוט מתאים. לשם כך, אנחנו יכולים למצוא ריהוט גן שיכול להשתלב במרפסת, ולייצר לנו גם סביבה נוחה לשימוש וגם עיצוב מתאים. כאן המקום לומר, יש לנו אפשרויות שונות לריהוט גן או ריהוט מרפסת, החל משימוש בריהוט פלסטיק, ריהוט עץ, זכוכית, ואפילו ריהוט בד. אנחנו צריכים לדעת כיצד לבחור את סוג הריהוט שמותאם למקום על פי פרמטרים מסוימים.
בין היתר, אנחנו נבחר את הריהוט שמתאים לנו, על פי פרמטרים של גודל השטח שעומד לרשותנו, סגנון המקום והאופן בו הוא בנוי, תנאי מזג האוויר במקום (לא נרצה להשתמש בריהוט בד במקום שכל חורף סופג גשמים בכמויות גדולות), סביר להניח שאנחנו גם נתייחס לשאלה עד כמה אנחנו משתמשים במרפסת.
חשוב לציין נקודה נוספת, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, כיצד אנחנו רואים את המרפסת. האם זה מקום בו אנחנו בוחרים לארח את החברים, מקום בו אנחנו יושבים מעת לעת לשתות קפה בבוקר או לאכול ארוחת ערב, האם זה מקום בו אנחנו בסך הכל מתכוונים לאחסן דברים ישנים ולא לעשות בו שימוש אמיתי.
כל אחד מהדברים הנ"ל יכול להשפיע עלינו כך או אחרת ולכן אנחנו צריכים להתייחס לזה בהתאם.

אולי יעניין אתכם גם:

טיפים לבחירת תאורה לבית ולגינה

מערכות חימום בריכות שחייה

איטום מרפסות – מה חשוב לדעת

לעצב את הבית בצורה נכונה

אם אנחנו מעוניינים לעצב את הבית שלנו בצורה נכונה, בפרט אם מדובר בבית עם מרפסת, כאמור אנחנו צריכים לבנות תוכנית עיצוב, אנחנו צריכים לתכנן כיצד לעשות את זה באופן שאנחנו נוכל לייצר עיצוב אחיד ונכון.
העיצוב צריך להיות לא רק יפה ולא מתאים לסגנון הבית, אלא הוא גם צריך להתאים לנו מבחינת אופי השימוש שאנחנו נרצה לייצר במקום, כך שנוכל להשתמש בבית שלנו בצורה יעילה וחסכונית.

רוצים לדעת עוד על תכנון ועיצוב פנים? לחצו כאן לכניסה לאתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים