גריל גז קולמן

איך גריל גז ישדרג לכם את הארוחות המשפחתיות?

 

בבתים רבים אנחנו יכולים למצוא כיום גריל גז בחצרות, גינות, בגגות הבתים או לצד הבריכה הביתית. גריל זה משרת את המשפחות כשרוצים לערוך ארוחה משפחתית גדולה, מסיבות או לארח חברים סתם כך. זו גם הסיבה מדוע ביותר ויותר בתים אפשר למצוא כיום מתקנים שכאלה.

 

לפני שנסביר כיצד גריל גז יכול לשדרג את הארוחה המשפחתית שלנו, נסביר בקצרה מה זה בכלל וכיצד הוא בנוי. גריל גז הוא מתקן צלייה גדול אשר במובנים רבים מחליף את המנגל המסורתי. הגריל כולל ארון קטן אליו מכניסים את הפחמים, 2-3 מבערים אשר נדלקים באמצעות כפתורי הזזה, רשתות עשויות פורצלן עליהן ניתן להציב את האוכל, וכן מתקן מיוחד שמונע מהעשן להתפזר בכל רחבי המקום. חשוב לומר, שבחלק התחתון של הגריל, נמצאים 4 גלגלים שמאפשרים לנייד אותו.

 

מתי וכיצד משתמשים עם גריל גז בצורה נכונה

 

כאמור, גריל גז יכול לשמש אותנו לצרכים שונים, למשל, ארוחות משפחתיות גדולות, אירוח חברים ובני משפחה, מסיבות ועוד. הרעיון הוא להשתמש בו כשרוצים להכין בשר על הגריל בצורה נוחה ומהירה, במקום לעשות את זה בתנור שבמטבח, אפשר לעשות את זה על הגריל.

 

השימוש בגריל הוא מאוד פשוט ונוח, מאחר והוא לא מחייב אותי לשום דבר מיוחד, הוא מאוד נקי, ומאפשר לנו להשתמש בו גם מחוץ לבית וגם בתוך הבית, במידה ויש לנו מערכת אשר מסלקת את העשן שבתוכו.

 

בבתים רבים נהוג להשתמש במערכת גריל שכזו מאחר והיא נקייה ופשוטה, הרבה יותר מאשר מנגל גריל, אשר גם מאלץ אותנו לעבוד קשה בחימום הפחמים ובהכנת הבשר, וכן מדובר במתקן אשר מייצר הרבה מאוד עשן.

אם יש לכם מרפסת או גינה ואתם מארחים הרבה, כדאי לכם לבדוק אופציה לרכישת גזיבו.

כמו כן, עבודה היא גריל גז היא סטרילית יחסית (בטח בהשוואה לגריל פחמים), מה שדורש פחות תחזוקה בסביבת הגריל, במטבח וגם ימנע צורך לבצע חידוש או שיפוץ מטבחים בהמשך.

אם אנחנו רוצים לקנות מערכת גריל גז שכזו, הרי שעלינו לשים לב למספר דגשים:

 

  1. עלינו לשים לב שאכן מדובר במערכת גריל גז נקייה ופשוטה אשר קל להשתמש בה.
  2. שמדובר במערכת אשר ניתן לנייד אותה בקלות והיא מסלקת את העשן במהירות.
  3. יש לבדוק את גודל המערכת ועוצמת החימום שלה.
  4. חשוב לבדוק שכל החלקים ניתנים להחלפה ובמידת הצורך, ניתן לבצע תיקון מהיר, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו, חס וחלילה, עם מערכת מקולקלת שאין לנו הרבה מה לעשות איתה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים