מערפל מים: מאוורר מצנן במיוחד לבתי עסק

מערפל מים: מאוורר מצנן במיוחד לבתי עסק

חם בחודשי הקיץ. כל קיץ נדמה כי הטמפרטורות רק הולכות ונעשות יותר חמות, והחיפוש אחר מקום של מחסה נעשה לספורט לאומי בעונה הכי חמה. אין כמעט מבנה סגור בארץ שהוא לא ממוזג, ואם הוא לא ממוזג אז הוא מצריך סוג של צינון אוויר אשר יאפשר לאנשים לשהות באותו המקום מבלי להתעלף מכובד של חום בלתי נסבל.
אם לכך מוסיפים את העניין של היות המקום אזור שבו צריכים לעשות עסקים ולא להבריח את הקונים עם חום מעיק, אזי צריכים לחפש אחר פתרונות יעילים לאזורים שבהם אי אפשר להתקין מזגן. אחד מן הפתרונות האטרקטיביים שבהם משתמשים בתי עסק עבור האזורים שהם פתוחים למחצה, כמו מרפסות של מסעדות ובתי קפה, הוא שימוש עם מערפל מים יעיל למדי.

מה זה מערפל מים

מערפל מים נראה על פניו כמו מאוורר רגיל מדי אשר נמצא על מתקן רחב בבסיס שלו. כאן טמון כל השונה למעשה, כי מדובר באזור שבו יש מיכל שאותו צריכים למלא במים. כאשר מפעילים את המאוורר מופעלת גם המשאבה ששואבת את המים מתוך המיכל הזה ומעבירה אותו אל עבר האזור של הכנפיים של המאוורר עצמו בצורה שמתיזה בצורה עדינה מאוד את המים הללו לפי התנועה אשל ראש המאוורר עצמו.
רסיסי המים הקטנטנים הללו מצננים בצורה יעילה את האנשים אשר נמצאים בסיבה ובכך מעניקים את האופציה לשבת בצורה נעימה גם כאשר לא מותקן במקום מזגן. הצינון באופן הזה נחשב לפתרון שבו בוחרים לא מעט בתי עסק לצד יתרונות בולטים עבורם. בישראל, בימי הקיץ החמים, ציוד לאירועים שנערכים באוויר הפתוח, בצהרי היום, רצוי שיכלול מערפל מים לנוחיותם של המוזמנים.

איך הוא תורם לבית עסק

ניידות מלאה – הדבר אשר צריכים לשקול כאשר רוכשים סוג של מיזוג אוויר נייד עבור בית עסק הוא האפשרות של ניוד אמצעי זה להיכן שהלקוח נמצא ולנקודה שבה התנועה של האוויר הצונן תהיה הכי אפקטיבית שאפשר וללא מפרע למעבר. מערפל מים מאפשר תנועה קלה ומהירה מכיוון שהוא נייד לגמרי ונע על גבי גלגלים מאסיביים לניוד מהיר וקל גם לאנשים שלא בעלי רמת שריר גבוהה בידיים.
פשוט להפעלה – לא צריכים לעבור הדרכה מעמיקה טרם ההפעלה של מערפל מים. רק צריכים למלא את המים עד לאזור המסומן ולהפעיל את המערפל בנקודה שהיא הכי רצויה מבחינת בית העסק והלקוחות שנמצאים שם. בתום השימוש מאחסנים את המערפל היכן שניתן כאשר רק צריכים לזכור לרוקן את המים ולהפעיל כמה דקות עד אשר הוא נקי לגמרי מטיפות.
התקנה מהירה – ההתקנה של המאוורר היא בכלל לא התקנה. רק ממלאים מים, מחברים אל החשמל ומדליקים אל הכיוון הנדרש. לא צריכים מתקין מקצועי ויכולים להפעיל וליהנות ממערפל המים כבר ברגע בו הוא מוצב באזור של בית העסק. חסכוני, מהיר וקל.

עוד באתר:

ג'קוזי לגינה

איך גריל גז ישדרג לכם את הארוחות המשפחתיות?

רהיטים בהתאמה אישית – איך זה עובד

טיפים לבחירת תאורה לבית ולגינה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים